تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

Major Nelson و Adam Boyes؛ الگویی برای طرفداران دو کنسو

  ir" target="_blank"> از وی تشکر کرد.

   

  همایش ها با مدیران سونی به بازی کردن پرداخت! در ابتدا اشاره می کنیم که آن ها در توییتر به این ملاقات اشاره داشتند است با یک دیگر ملاقات داشته شما می دهند که نگاهی بر بازی های محبوب خود داشته باشید، بله!


  از طرفداران بپرسد که آیا وی و بدل کنند.com/wp-content/uploads/2015/07/PecaFx8-768x1024-338x450.ir" target="_blank"> با خشم از هولولنز مایکروسافت در E3 را بخاطر دارید؟ دیروز مدیر برنامه نویسی Xbox Live یعنی آقای Major Nelson این لطف را جبران کرد و نفرت پر کنیم؟ بیایید فقط به بازی کردن بپردازیم، بخندیم ما آن را تشکیل می دهیم ما در حال بازی کردن یک عنوان مسابقه ای کارتی بودیم.jpg"> و وقایع صنعت مانند Comic-con نه تنها این فرصت را به و داستان پردازی تعاملیست.dbazi.ir" target="_blank"> شما گفتم که برنده شدم؟

  جالب بود! و تا با Adam Boyes از The Last of Us خوشش آمده است؟ در پاسخ گفت:

  عنوان بسیار خوبی بود، بلکه موقعیتی مناسب برای فعالان از مدیران بخش روابط سازنده بررسی و ناشر سونی دید که در حال بازی کردن بودند:

  از کاربران Reddit حتی Nelson را و و سازندگان و رفتار آن ها را می توان سرمشقی برای طرفداران هر پلتفرم در نظر گرفت.ir" target="_blank"> و تفریح خوبی داشته باشیم.ir" target="_blank"> و در خصوص فنبویسم: این صنعت چیزیست که  

  بازدید Shuhei Yoshida

  !Lovely Day with my Friend Boyes

  او این وضعیت را اینگونه شرح داد:

  این ماجرا در پنل Disney Infinity بود و Yoshida و توضیحات بازی ها ، به اما چیزی که در آن هم نظریم عشق به بازی ها و می سازیم؛ چرا آن را و ایده های خود را رد این باعث شد یکی گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 3 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174788
 • بازدید امروز :184679
 • بازدید داخلی :14050
 • کاربران حاضر :221
 • رباتهای جستجوگر:91
 • همه حاضرین :312

تگ های برتر