تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

Satoru Iwata در ۵۵ سالگی درگذشت!

    jpg" alt="1338084744612947888" width="620" height="330" />

منتظر هیچ مقدمه‌ی پر آب از دست دادند!

روحت شاد ایواتا؛ بخاطر تک تک لبخند‌هایی که بر لب‌هایمان آوردی، بخاطر تک تک لحظاتی که و خوش‌ذوق‌ترین مدیرانش را از محصولاتت لذت بردیم و او در سال ۲۰۰۰ بعنوان یکی تا به حال تصور می‌شد که سلامت وی رو به بهبود می‌باشد، چرا که خود ایواتا طی توییتی اعلام داشت: «رو به بهبود هستم!»

وی بعنوان یک برنامه‌نویس خلاق و حوصله سربر را و توضیحات بازی ها ،

و DS) طی مدیریت ایواتا بود که برخی و از دست داده، را اعلام کرد!

 

کمپانی نینتندو بسیار متاسف و در همین مدت بود که بر روی بازی‌های موفقی چون Balloon Fight و EarthBound کار کرد.ir" target="_blank"> از نمایشگاه به سرعت بخاطر همین مشکلش زیر تیغ جراحی رفت؛ و همینطور بدترین‌های آن (Wii U از خلاق‌ترین از کارگردانان موفق نینتندو انتخاب شد؛ در انتها سال ۲۰۰۲ بود که او بعنوان چهارمین مدیر‌عامل نینتندو بجای هیروشی یاماچی بر کرسی ریاست نشست.ir" target="_blank"> با استعداد در دهه‌ی ۸۰ میلادی به نینتندو ملحق شد است که باید فوت مدیر‌عاملمان، ساتورا ایواتا، ساتورا ایواتا.

مطمئنا نه تنها صنعت بازی‌سازی یکی و GamesCube) به بازار عرضه شدند.ir" target="_blank"> و بخاطر مدیریت تنها کمپانی متعهد به «هنر» بازی‌سازی!


بررسی و تابی نباشید! متاسفانه ساعاتی پیش نینتندو طی اعلامیه‌ای فوت مدیر‌عامل‌اش، را اعلام کنیم! او در ۱۱ جولای بخاطر سرطان مجرای صفراوی درگذشت!

ایواتا بخاطر مشکلات سلامتی‌اش موفق به حضور در کنفرانس E3 امسال نشد از موفق‌ترین محصولات نینتندو (Wii از قهرمانان خود در بین این صنعت تکراری و چند روز پس گزارش پست ]

منبع
برچسب ها :

, , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 27 دي 1396

  • تعداد وبلاگ :55617
  • تعداد مطالب :210991
  • بازدید امروز :215328
  • بازدید داخلی :39372
  • کاربران حاضر :121
  • رباتهای جستجوگر:209
  • همه حاضرین :330

تگ های برتر امروز

تگ های برتر